Volné pracovní místo  Kapos Green hledá ZAHRADNÍKY!

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 34 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Zabýváme se profesionálním kácení stromů, údržbou a realizací zahrad. Veškeré naše služby naleznete na webu. Můžete nás rovnou kontaktovat na +420 735 911 488 nebo na poptavky@kaposgreen.cz. Kvalitu námi odvedené práce máme na 1. Místě!
Služby:
  • Rizikové kácení stromů
  • Frézování pařezů
  • Štěpkování větví
  • Realizace zahrad
  • Zakládání trávníků
  • Stříhání živých plotů
  • Sečení a mulčování trávy, malé i velké plochy vč. extrémních svahů
  • Ořezy stromů
  • Rekultivace pozemků
  • Zimní údržba
  • Prodej soli
A mnoho dalšího..

Popis pracovní nabídky

Co Vás čeká?
Komplexně - Údržba a realizace zahrad
Konkrétně:
✔️ Stříhání živých plotů
✔️ Zakládání zahrad
✔️ Sečení trávy
✔️ Kácení stromů
✔️ Rekultivace pozemků
✔️ A další zahradní činnosti.

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
✔️ Fyzickou zdatnost
✔️ Spolehlivost a poctivý přístup k práci u našich zákazníků.
✔️ Řidičský průkaz sk. B.
✔️ Zkušenosti z oboru (nejsou podmínkou, ale výhodou).
✔️ Práce vhodná pro muže do 40 let - práce je velice fyzicky náročná

Nabízíme

Co Vám za to nabízíme?
✔️ Nejvyšší hodinová mzda v oboru - od 210/hod hrubého
✔️ Prémie až 20 000,-/měsíčně - vázáno na výkon.
✔️ Flexibilní pracovní doba, vždy dle dohody.
✔️ Odměny za přivedení dalších kolegů.
✔️ Práce s nejnověšími a nejmodernějšími stroji v oboru.
✔️ Možnost firemního automobilu.
✔️ A mnoho dalšího...

Vhodné pro

Absolventy, uprchlíky z Ukrajiny

Jiná sdělení

Flexibilní práce na čerstvém vzduchu s příjemnou partou lidí!
Máte zájem? Odpovězte přes odpovědní formulář!
Do odpovědního formuláře připojte svůj životopis, ať komunikaci hned urychlíme!
Těšíme se na Vás, Tým KaposGreen!

Máte zájem o nabídku Kapos Green hledá ZAHRADNÍKY!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Filip Skarka z KaposGreen s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Kapos Green hledá ZAHRADNÍKY!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.